Počet prístupov - 550614
Meniny má Kvetoslava zajtra Aurel
Sezóna 2016/2017 ť Zápasy+tabužka: ť Prípravka

Kormanov pohár B ročník 2016/2017
  Mužstvo Z V R P S B
1 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 13 11 1 1  54:14  34
2 TJ Partizán źubeža 13 9 3 1 103:12  30
3 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 13 9 2 2  95:17  29
4 ŠKM Liptovský Hrádok 13 7 0 6  68:26  21
5 ŠK Agro Baník Dúbrava 12 6 0 6  42:44  18
6 ŠK Bobrovec 13 4 0 9  31:87  12
7 TJ Ižanovo 12 1 0 11  17:104 3
8 OŠK Svätý Kríž B 11 0 0 11   9:115 0

Tabužka aktuálneho kola:
14.kolo 25.05.2017 17:00
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 15 : 0 ŠK Bobrovec
ŠK Agro Baník Dúbrava - : - TJ Partizán źubeža
ŠKM Liptovský Hrádok 10 : 0 TJ Ižanovo
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 13 : 0 OŠK Svätý Kríž B
Góly : 4´, 22´,27´, 36´, 59´, Gabryš, 33´, 50´, 56´A. Nemec, 14´, 42´ Slabecius, 20´ Jurík, 53´ Kučma, 43´ M. Droppa.

Jesenná čas
1.kolo 30.08.2016 17:00
ŠK Bobrovec 0 : 16 TJ Partizán źubeža
ŠK Agro Baník Dúbrava 6 : 4 TJ Ižanovo
ŠKM Liptovský Hrádok 23 : 0 OŠK Svätý Kríž B
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 4 : 2 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzky: 6´54´ A.Nemec, 28´34´ Š.Nemec
2.kolo 08.09.2016 17:00
OŠK Svätý Kríž B 3 : 9 ŠK Agro Baník Dúbrava
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 2 : 1 ŠKM Liptovský Hrádok
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 2 : 2 TJ Partizán źubeža
TJ Ižanovo 4 : 8 ŠK Bobrovec
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzky: 21´30´ Š.Nemec
3.kolo 13.09.2016 17:00
ŠK Bobrovec 4 : 2 OŠK Svätý Kríž B
TJ Partizán źubeža 12 : 0 TJ Ižanovo
ŠKM Liptovský Hrádok 2 : 3 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB
ŠK Agro Baník Dúbrava 1 : 2 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzky: 42´ Fiačan, 57´ Š.Nemec
4.kolo 22.09.2016 16:30
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 8 : 1 ŠK Bobrovec
ŠKM Liptovský Hrádok 2 : 3 ŠK Agro Baník Dúbrava
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 15 : 0 TJ Ižanovo
OŠK Svätý Kríž B 0 : 14 TJ Partizán źubeža
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzky: 10´13´15´ A.Nemec, 22´ Filo, 24´ Slabecius, 33´ Fiačan, 35´ Kučma, 51´ Podstrelený
5.kolo 29.09.2016 16:30
TJ Partizán źubeža 5 : 2 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka
TJ Ižanovo 3 : 2 OŠK Svätý Kríž B
ŠK Agro Baník Dúbrava 3 : 6 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB
ŠK Bobrovec 2 : 6 ŠKM Liptovský Hrádok
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzky: 23´ Gabryš, 39´ Š.Nemec
6.kolo 06.10.2016 16:00
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 3 : 0k TJ Ižanovo
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 12 : 0 OŠK Svätý Kríž B
ŠK Agro Baník Dúbrava 9 : 0 ŠK Bobrovec
TJ Partizán źubeža 2 : 4 ŠKM Liptovský Hrádok
Vožný žreb - : - Vožný žreb
7.kolo 13.10.2016 16:00
TJ Partizán źubeža 4 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
ŠK Bobrovec 1 : 6 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB
OŠK Svätý Kríž B 0 : 5 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka
TJ Ižanovo 0 : 12 ŠKM Liptovský Hrádok
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzky: 24´Kučma, 26´ Hliničan, 39´ Holiga, 46´ Droppa, 56´ Gabryš
Jarná čas
8.kolo 13.04.2017 16:30
OŠK Svätý Kríž B 0 : 7 ŠKM Liptovský Hrádok
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 0 : 2 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka
TJ Partizán źubeža 17 : 0 ŠK Bobrovec
TJ Ižanovo 2 : 8 ŠK Agro Baník Dúbrava
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzka : Š. Nemec, A. Nemec
9.kolo 09.05.2017 17:00
ŠK Bobrovec 5 : 2 TJ Ižanovo
TJ Partizán źubeža 2 : 2 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB
ŠKM Liptovský Hrádok 2 : 4 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka
ŠK Agro Baník Dúbrava - : - OŠK Svätý Kríž B
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzka: Š. Nemec 2x, S. Fiačan, M. Slabecius
10.kolo 27.04.2017 17:00
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 3 : 1 ŠKM Liptovský Hrádok
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 5 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
OŠK Svätý Kríž B - : - ŠK Bobrovec
TJ Ižanovo - : - TJ Partizán źubeža
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly : 14´ Nemec A, 18´ Slabecius M, 43´ Fiačan S, 48´ Nemec Š, 53´ Kalinay A.
11.kolo 04.05.2017 17:00
TJ Ižanovo 0 : 16 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB
TJ Partizán źubeža 13 : 0 OŠK Svätý Kríž B
ŠK Bobrovec 0 : 7 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka
ŠK Agro Baník Dúbrava 0 : 3 ŠKM Liptovský Hrádok
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzky: Adam Nemec 5x, Adam Gabryš, Šimon Nemec
12.kolo 11.05.2017 17:00
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 11 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
ŠKM Liptovský Hrádok 5 : 0 ŠK Bobrovec
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 1 : 1 TJ Partizán źubeža
OŠK Svätý Kríž B - : - TJ Ižanovo
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Gól Palúdzka: Š. Nemec z 11m
13.kolo 18.05.2017 17:00
OŠK Svätý Kríž B 0 : 17 MFK Tatran Liptovský MikulᚠB
TJ Ižanovo 1 : 9 FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka
TJ Partizán źubeža 7 : 0 ŠKM Liptovský Hrádok
ŠK Bobrovec 2 : 3 ŠK Agro Baník Dúbrava
Vožný žreb - : - Vožný žreb
Góly Palúdzka: A. Podstrelený 3x, M. Slabecius 3x, A. Gabryš 2x, ź. Veščičík
14.kolo 25.05.2017 17:00
MFK Tatran Liptovský MikulᚠB 15 : 0 ŠK Bobrovec
ŠK Agro Baník Dúbrava - : - TJ Partizán źubeža
ŠKM Liptovský Hrádok 10 : 0 TJ Ižanovo
FC 34 Liptovský Mikulᚠ- Palúdzka 13 : 0 OŠK Svätý Kríž B
Góly : 4´, 22´,27´, 36´, 59´, Gabryš, 33´, 50´, 56´A. Nemec, 14´, 42´ Slabecius, 20´ Jurík, 53´ Kučma, 43´ M. Droppa.



Copyright Š 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.