Počet prístupov - 550615
Meniny má Kvetoslava zajtra Aurel
Sezóna 2016/2017 » Zápasy+tabuľka: » A - Mužstvo

V.liga Dospelí - skupina B ročník 2016/2017
  Mužstvo Z V R P S B
1 FK Slovan Žabokreky 26 20 1 5  66:18  61
2 OŠK Bešeňová 26 18 2 6  69:33  56
3 MŠK FOMAT Martin B 26 16 3 7  65:39  51
4 TJ Družstevník Oravská Poruba 26 14 5 7  68:43  47
5 Oravan Oravská Jasenica 26 13 7 6  63:40  46
6 TJ Družstevník Blatnica 26 13 4 9  68:38  43
7 ŠK Olympia Bobrov 26 13 2 11  45:32  41
8 TJ Tatran Chlebnice 26 11 6 9  44:37  39
9 1. OFC Liptovské Sliače 26 11 6 9  56:36  39
10 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 26 12 2 12  58:42  38
11 FK Nižná 26 9 3 14  41:40  30
12 TJ Máj Ružomberok-Černová 26 4 5 17  26:63  17
13 ATTACK Vrútky 26 2 4 20  22:81  10
14 FC Tatran Kláštor pod Znievom 26 1 0 25   9:158 3

Tabuľka aktuálneho kola:
26.kolo 18.06.2017 17:30
ATTACK Vrútky 1 : 3 1. OFC Liptovské Sliače
Oravan Oravská Jasenica 1 : 1 TJ Družstevník Blatnica
OŠK Bešeňová 0 : 2 ŠK Olympia Bobrov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 12 FK Slovan Žabokreky
TJ Tatran Chlebnice 1 : 0 FK Nižná
TJ Družstevník Oravská Poruba 3 : 3 TJ Máj Ružomberok-Černová
MŠK FOMAT Martin B 4 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Schválené výnimky hracích dní a časov:
Bešeňová nedeľa 10:30, Vrútky sobota UHČ
Jesenná časť
1.kolo 07.08.2016 16:30
OŠK Bešeňová 4 : 2 TJ Máj Ružomberok-Černová
1. OFC Liptovské Sliače 2 : 2 TJ Družstevník Blatnica
Oravan Oravská Jasenica 2 : 0 FK Slovan Žabokreky
TJ Družstevník Oravská Poruba 1 : 0 FK Nižná
TJ Tatran Chlebnice 2 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FC Tatran Kláštor pod Znievom 3 : 2 ŠK Olympia Bobrov
MŠK FOMAT Martin B 5 : 1 ATTACK Vrútky
Gól Palúdzky: 53´ P.Kokavec(11m)
2.kolo 14.08.2016 16:30
ATTACK Vrútky 0 : 4 TJ Družstevník Blatnica
FK Slovan Žabokreky 1 : 1 1. OFC Liptovské Sliače
MŠK FOMAT Martin B 2 : 1 TJ Tatran Chlebnice
TJ Máj Ružomberok-Černová 1 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
ŠK Olympia Bobrov 2 : 0 Oravan Oravská Jasenica
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 6 : 4 TJ Družstevník Oravská Poruba
FK Nižná 0 : 2 OŠK Bešeňová
Góly Palúdzky: 1´Tošić, 32´ Trnovský, 47´ Kružliak, 57´a 70´ Filipović, 88´ Bobula
3.kolo 21.08.2016 16:00
OŠK Bešeňová 4 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
1. OFC Liptovské Sliače 0 : 0 ŠK Olympia Bobrov
TJ Družstevník Blatnica 0 : 1 FK Slovan Žabokreky
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 6 FK Nižná
Oravan Oravská Jasenica 7 : 1 TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Tatran Chlebnice 2 : 0 ATTACK Vrútky
TJ Družstevník Oravská Poruba 2 : 2 MŠK FOMAT Martin B
Góly Palúdzky : 44´ Filipović, 69´ Kružliak
4.kolo 28.08.2016 16:00
ATTACK Vrútky 0 : 2 FK Slovan Žabokreky
TJ Máj Ružomberok-Černová 1 : 2 1. OFC Liptovské Sliače
FK Nižná 0 : 0 Oravan Oravská Jasenica
ŠK Olympia Bobrov 3 : 2 TJ Družstevník Blatnica
TJ Tatran Chlebnice 2 : 2 TJ Družstevník Oravská Poruba
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 4 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
MŠK FOMAT Martin B 1 : 2 OŠK Bešeňová
Góly Palúdzky: 3´90´ Filipović, 72´ Kokavec(pk), 77´ Uličný
5.kolo 04.09.2016 15:30
OŠK Bešeňová 2 : 1 TJ Tatran Chlebnice
FK Slovan Žabokreky 2 : 1 ŠK Olympia Bobrov
TJ Družstevník Blatnica 3 : 1 TJ Máj Ružomberok-Černová
Oravan Oravská Jasenica 1 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
1. OFC Liptovské Sliače 6 : 0 FK Nižná
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 1 MŠK FOMAT Martin B
TJ Družstevník Oravská Poruba 8 : 2 ATTACK Vrútky
Góly Palúdzky: 43´ Veljković, 48´ Filipović
6.kolo 11.09.2016 15:30
ATTACK Vrútky 1 : 3 ŠK Olympia Bobrov
TJ Tatran Chlebnice 5 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
MŠK FOMAT Martin B 4 : 1 Oravan Oravská Jasenica
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 4 : 1 1. OFC Liptovské Sliače
FK Nižná 4 : 1 TJ Družstevník Blatnica
TJ Máj Ružomberok-Černová 0 : 1 FK Slovan Žabokreky
TJ Družstevník Oravská Poruba 3 : 2 OŠK Bešeňová
Góly Palúdzky: 10´67´ Filipović, 15´88´ Veljković
7.kolo 18.09.2016 15:00
OŠK Bešeňová 3 : 0 ATTACK Vrútky
ŠK Olympia Bobrov 4 : 1 TJ Máj Ružomberok-Černová
FK Slovan Žabokreky 3 : 1 FK Nižná
TJ Družstevník Blatnica 2 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
1. OFC Liptovské Sliače 3 : 3 MŠK FOMAT Martin B
Oravan Oravská Jasenica 4 : 4 TJ Tatran Chlebnice
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 2 TJ Družstevník Oravská Poruba
Gól Palúdzky: 7´ Trnovský
8.kolo 25.09.2016 15:00
ATTACK Vrútky 1 : 2 TJ Máj Ružomberok-Černová
OŠK Bešeňová 4 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FK Nižná 1 : 0 ŠK Olympia Bobrov
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 1 : 2 FK Slovan Žabokreky
MŠK FOMAT Martin B 3 : 2 TJ Družstevník Blatnica
TJ Tatran Chlebnice 2 : 1 1. OFC Liptovské Sliače
TJ Družstevník Oravská Poruba 6 : 0 Oravan Oravská Jasenica
Gól Palúdzky: 72´ P.Kokavec
9.kolo 02.10.2016 14:30
FC Tatran Kláštor pod Znievom 1 : 2 ATTACK Vrútky
Oravan Oravská Jasenica 4 : 0 OŠK Bešeňová
1. OFC Liptovské Sliače 0 : 5 TJ Družstevník Oravská Poruba
TJ Družstevník Blatnica 2 : 0 TJ Tatran Chlebnice
FK Slovan Žabokreky 0 : 2 MŠK FOMAT Martin B
ŠK Olympia Bobrov 2 : 0 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
TJ Máj Ružomberok-Černová 0 : 1 FK Nižná
10.kolo 09.10.2016 14:30
ATTACK Vrútky 0 : 0 FK Nižná
OŠK Bešeňová 0 : 1 1. OFC Liptovské Sliače
TJ Tatran Chlebnice 2 : 1 FK Slovan Žabokreky
MŠK FOMAT Martin B 2 : 1 ŠK Olympia Bobrov
TJ Družstevník Oravská Poruba 2 : 2 TJ Družstevník Blatnica
FC Tatran Kláštor pod Znievom 1 : 7 Oravan Oravská Jasenica
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 3 : 0 TJ Máj Ružomberok-Černová
Góly Palúdzky: 48´61´ Filipović, 38´ Trnovský
11.kolo 16.10.2016 14:00
Oravan Oravská Jasenica 6 : 0 ATTACK Vrútky
TJ Družstevník Blatnica 3 : 0 OŠK Bešeňová
1. OFC Liptovské Sliače 5 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
ŠK Olympia Bobrov 2 : 1 TJ Tatran Chlebnice
FK Slovan Žabokreky 5 : 0 TJ Družstevník Oravská Poruba
FK Nižná 0 : 3 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
TJ Máj Ružomberok-Černová 1 : 1 MŠK FOMAT Martin B
Góly Palúdzky: 50´ Filipović, 57´ Korytko, 59´ Trnovský
12.kolo 23.10.2016 14:00
ATTACK Vrútky 0 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
OŠK Bešeňová 2 : 0 FK Slovan Žabokreky
Oravan Oravská Jasenica 2 : 1 1. OFC Liptovské Sliače
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 3 TJ Družstevník Blatnica
MŠK FOMAT Martin B 4 : 1 FK Nižná
TJ Družstevník Oravská Poruba 2 : 1 ŠK Olympia Bobrov
TJ Tatran Chlebnice 3 : 0 TJ Máj Ružomberok-Černová
Gól Palúdzky: 76´ Tošić
13.kolo 30.10.2016 14:00
1. OFC Liptovské Sliače 0 : 0 ATTACK Vrútky
ŠK Olympia Bobrov 2 : 3 OŠK Bešeňová
TJ Máj Ružomberok-Černová 2 : 6 TJ Družstevník Oravská Poruba
TJ Družstevník Blatnica 2 : 4 Oravan Oravská Jasenica
FK Slovan Žabokreky 2 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FK Nižná 3 : 1 TJ Tatran Chlebnice
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 2 : 0 MŠK FOMAT Martin B
Góly Palúdzky: 39´ Trnovský, 84´ Veljković
Jarná časť
14.kolo 26.03.2017 15:00
ATTACK Vrútky 0 : 3 MŠK FOMAT Martin B
TJ Družstevník Blatnica 2 : 1 1. OFC Liptovské Sliače
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 6 : 0 TJ Tatran Chlebnice
ŠK Olympia Bobrov 10 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FK Slovan Žabokreky 4 : 0 Oravan Oravská Jasenica
FK Nižná 1 : 0 TJ Družstevník Oravská Poruba
TJ Máj Ružomberok-Černová 0 : 1 OŠK Bešeňová
Góly Palúdzka: 6´P.Kokavec z 11m, 37´,45´ Filipović, 59´,77´ Nenad Pavlović, 75´Tošić.
15.kolo 02.04.2017 15:30
OŠK Bešeňová 4 : 1 FK Nižná
Oravan Oravská Jasenica 1 : 1 ŠK Olympia Bobrov
1. OFC Liptovské Sliače 1 : 0 FK Slovan Žabokreky
TJ Družstevník Blatnica 3 : 1 ATTACK Vrútky
TJ Tatran Chlebnice 1 : 0 MŠK FOMAT Martin B
TJ Družstevník Oravská Poruba 3 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 4 TJ Máj Ružomberok-Černová
Góly Palúdzky : 14´Nenad Pavlović, 48´Kokavec
16.kolo 09.04.2017 15:30
ATTACK Vrútky 0 : 0 TJ Tatran Chlebnice
FK Nižná 6 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 1 : 2 OŠK Bešeňová
MŠK FOMAT Martin B 3 : 0 TJ Družstevník Oravská Poruba
FK Slovan Žabokreky 1 : 0 TJ Družstevník Blatnica
ŠK Olympia Bobrov 1 : 0 1. OFC Liptovské Sliače
TJ Máj Ružomberok-Černová 0 : 1 Oravan Oravská Jasenica
Gól Palúdzky : 90´Macík
17.kolo 16.04.2017 16:00
OŠK Bešeňová 6 : 3 MŠK FOMAT Martin B
TJ Družstevník Oravská Poruba 2 : 0 TJ Tatran Chlebnice
1. OFC Liptovské Sliače 4 : 1 TJ Máj Ružomberok-Černová
FK Slovan Žabokreky 8 : 0 ATTACK Vrútky
TJ Družstevník Blatnica 3 : 0 ŠK Olympia Bobrov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 1 : 3 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
Oravan Oravská Jasenica 2 : 1 FK Nižná
Góly Palúdzky: 20´,31´Macík, 77´Psotný
18.kolo 23.04.2017 16:00
ATTACK Vrútky 0 : 2 TJ Družstevník Oravská Poruba
ŠK Olympia Bobrov 0 : 2 FK Slovan Žabokreky
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 0 : 0 Oravan Oravská Jasenica
MŠK FOMAT Martin B 6 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
TJ Máj Ružomberok-Černová 1 : 0 TJ Družstevník Blatnica
FK Nižná 1 : 1 1. OFC Liptovské Sliače
TJ Tatran Chlebnice 1 : 1 OŠK Bešeňová
19.kolo 30.04.2017 16:00
OŠK Bešeňová 1 : 0 TJ Družstevník Oravská Poruba
ŠK Olympia Bobrov 3 : 2 ATTACK Vrútky
TJ Družstevník Blatnica 3 : 1 FK Nižná
FK Slovan Žabokreky 3 : 0 TJ Máj Ružomberok-Černová
1. OFC Liptovské Sliače 3 : 0 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
Oravan Oravská Jasenica - : - MŠK FOMAT Martin B
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 8 TJ Tatran Chlebnice
20.kolo 07.05.2017 16:30
ATTACK Vrútky 2 : 7 OŠK Bešeňová
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 0 : 1 TJ Družstevník Blatnica
FK Nižná 0 : 1 FK Slovan Žabokreky
TJ Máj Ružomberok-Černová 0 : 2 ŠK Olympia Bobrov
TJ Družstevník Oravská Poruba 7 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
TJ Tatran Chlebnice 2 : 2 Oravan Oravská Jasenica
MŠK FOMAT Martin B 2 : 3 1. OFC Liptovské Sliače
21.kolo 14.05.2017 16:30
ŠK Olympia Bobrov 2 : 1 FK Nižná
FK Slovan Žabokreky 3 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
TJ Družstevník Blatnica 1 : 2 MŠK FOMAT Martin B
1. OFC Liptovské Sliače 2 : 3 TJ Tatran Chlebnice
TJ Máj Ružomberok-Černová 1 : 1 ATTACK Vrútky
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 12 OŠK Bešeňová
Oravan Oravská Jasenica 2 : 1 TJ Družstevník Oravská Poruba
Gól Palúdzka: 29´Nenad Pavlović
22.kolo 21.05.2017 17:00
ATTACK Vrútky 5 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
OŠK Bešeňová 0 : 0 Oravan Oravská Jasenica
FK Nižná 6 : 0 TJ Máj Ružomberok-Černová
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 0 : 1 ŠK Olympia Bobrov
MŠK FOMAT Martin B 2 : 3 FK Slovan Žabokreky
TJ Tatran Chlebnice 0 : 1 TJ Družstevník Blatnica
TJ Družstevník Oravská Poruba 2 : 0 1. OFC Liptovské Sliače
23.kolo 28.05.2017 17:00
Oravan Oravská Jasenica 10 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
1. OFC Liptovské Sliače 0 : 2 OŠK Bešeňová
TJ Družstevník Blatnica 3 : 3 TJ Družstevník Oravská Poruba
FK Slovan Žabokreky 3 : 0 TJ Tatran Chlebnice
ŠK Olympia Bobrov 0 : 2 MŠK FOMAT Martin B
TJ Máj Ružomberok-Černová 2 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FK Nižná 4 : 0 ATTACK Vrútky
Góly Palúdzka: 10´Kokavec, 34´Filipović
24.kolo 04.06.2017 17:00
ATTACK Vrútky 1 : 2 Oravan Oravská Jasenica
OŠK Bešeňová 5 : 2 TJ Družstevník Blatnica
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 3 : 1 FK Nižná
TJ Tatran Chlebnice 2 : 0 ŠK Olympia Bobrov
MŠK FOMAT Martin B 4 : 2 TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Družstevník Oravská Poruba 1 : 4 FK Slovan Žabokreky
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 11 1. OFC Liptovské Sliače
Góly Palúdzka: 5´Štefka, 80´Kokavec (11m), 86´Filipović
25.kolo 11.06.2017 17:00
TJ Družstevník Blatnica 20 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
1. OFC Liptovské Sliače 4 : 1 Oravan Oravská Jasenica
ŠK Olympia Bobrov 0 : 1 TJ Družstevník Oravská Poruba
FK Slovan Žabokreky 2 : 0 OŠK Bešeňová
FK Nižná 1 : 2 MŠK FOMAT Martin B
TJ Máj Ružomberok-Černová 0 : 0 TJ Tatran Chlebnice
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 8 : 2 ATTACK Vrútky
Góly Palúdzka: 44´,53´, 74´ P.Kokavec, 14´,51´,75´Filipović, 55´,72´Štefka
26.kolo 18.06.2017 17:30
ATTACK Vrútky 1 : 3 1. OFC Liptovské Sliače
Oravan Oravská Jasenica 1 : 1 TJ Družstevník Blatnica
OŠK Bešeňová 0 : 2 ŠK Olympia Bobrov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 12 FK Slovan Žabokreky
TJ Tatran Chlebnice 1 : 0 FK Nižná
TJ Družstevník Oravská Poruba 3 : 3 TJ Máj Ružomberok-Černová
MŠK FOMAT Martin B 4 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
Góly Palúdzka: 63´Nenad Pavlović, 85´Štefka



Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.