Počet prístupov - 550612
Meniny má Kvetoslava zajtra Aurel
Sezóna 2015/2016 » Zápasy+tabuľka: » A - Mužstvo

V.liga Dospelí - skupina B ročník 2015/2016
  Mužstvo Z V R P S B
1 ŠK Turčianská Štiavnička 26 17 3 6  66:33  54
2 FK Slovan Žabokreky 26 16 3 7  44:33  51
3 MŠK Fomat Martin B 26 16 2 8  63:46  50
4 TJ Tatran Chlebnice 26 15 4 7  53:26  49
5 FK Nižná 26 14 5 7  43:27  47
6 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 26 14 4 8  49:32  46
7 FC Tatran Kláštor pod Znievom 26 12 4 10  36:26  40
8 ŠK Olympia Bobrov 26 9 7 10  40:40  34
9 OŠK Bešeňová 26 7 11 8  43:40  32
10 Oravan Oravská Jasenica 26 8 7 11  45:49  31
11 ŠK Demänová 26 7 5 14  28:47  26
12 OŠK Švošov 26 6 6 14  43:81  24
13 ŠK Agro Baník Dúbrava 26 5 2 19  32:70  17
14 TJ Pribylina 26 2 5 19  28:63  11

Tabuľka aktuálneho kola:
26.kolo 19.06.2016 17:00
Oravan Oravská Jasenica 9 : 0 OŠK Švošov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 1 : 3 MŠK Fomat Martin B
TJ Tatran Chlebnice 5 : 0 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
ŠK Agro Baník Dúbrava 3 : 5 ŠK Turčianská Štiavnička
OŠK Bešeňová 1 : 2 FK Slovan Žabokreky
FK Nižná 3 : 0 ŠK Demänová
ŠK Olympia Bobrov 2 : 0 TJ Pribylina

Schválené výnimky hracích dní a časov:
Demänová, Bešeňová, Švošov nedeľa 10:30, posledné 2.kolá UHČ
Jesenná časť
1.kolo 02.08.2015 16:30
OŠK Bešeňová 4 : 0 ŠK Demänová
ŠK Olympia Bobrov 4 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FK Nižná 1 : 1 TJ Pribylina
ŠK Agro Baník Dúbrava 0 : 1 FK Slovan Žabokreky
Oravan Oravská Jasenica 0 : 1 ŠK Turčianská Štiavnička
MŠK Fomat Martin B 4 : 1 OŠK Švošov
TJ Tatran Chlebnice 0 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
Gól Palúdzky: 30´ Trnovský
2.kolo 09.08.2015 16:30
ŠK Demänová 3 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
FC Tatran Kláštor pod Znievom 3 : 0 OŠK Švošov
ŠK Turčianská Štiavnička 3 : 1 MŠK Fomat Martin B
FK Slovan Žabokreky 2 : 1 Oravan Oravská Jasenica
TJ Pribylina 2 : 2 OŠK Bešeňová
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 2 : 0 FK Nižná
TJ Tatran Chlebnice 2 : 0 ŠK Olympia Bobrov
Góly Palúdzky: 74´ Bobula, 82´ Trnovský
3.kolo 16.08.2015 16:00
OŠK Bešeňová 1 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
OŠK Švošov 1 : 5 ŠK Turčianská Štiavnička
MŠK Fomat Martin B 2 : 0 FK Slovan Žabokreky
Oravan Oravská Jasenica 2 : 1 ŠK Demänová
ŠK Agro Baník Dúbrava 2 : 1 TJ Pribylina
ŠK Olympia Bobrov 2 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FK Nižná 0 : 1 TJ Tatran Chlebnice
Gól Palúdzky: 39´ Kuna
4.kolo 23.08.2015 16:00
ŠK Demänová 3 : 1 MŠK Fomat Martin B
TJ Pribylina 3 : 2 Oravan Oravská Jasenica
FK Slovan Žabokreky 7 : 3 OŠK Švošov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 1 : 2 ŠK Turčianská Štiavnička
ŠK Olympia Bobrov 0 : 1 FK Nižná
TJ Tatran Chlebnice 1 : 0 OŠK Bešeňová
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 2 : 2 ŠK Agro Baník Dúbrava
Góly Palúdzky: 43´ Trnovský, 70´ Bobula
5.kolo 30.08.2015 16:00
OŠK Bešeňová 2 : 2 ŠK Olympia Bobrov
OŠK Švošov 3 : 0 ŠK Demänová
ŠK Turčianská Štiavnička 4 : 1 FK Slovan Žabokreky
FK Nižná 1 : 0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
MŠK Fomat Martin B 5 : 2 TJ Pribylina
Oravan Oravská Jasenica 1 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
ŠK Agro Baník Dúbrava 1 : 7 TJ Tatran Chlebnice
Gól Palúdzky: 44´ Trnovský
6.kolo 06.09.2015 15:30
ŠK Demänová 4 : 0 ŠK Turčianská Štiavnička
FC Tatran Kláštor pod Znievom 3 : 0 FK Slovan Žabokreky
TJ Tatran Chlebnice 7 : 1 Oravan Oravská Jasenica
ŠK Olympia Bobrov 2 : 1 ŠK Agro Baník Dúbrava
TJ Pribylina 1 : 2 OŠK Švošov
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 6 : 3 MŠK Fomat Martin B
FK Nižná 2 : 2 OŠK Bešeňová
Góly Palúdzky: 54´55´ Kefilwe, 22´ R.Bella, 64´ Kokavec, 65´ Trnovský, 78´ Žilka
7.kolo 13.09.2015 15:30
OŠK Bešeňová 1 : 4 FC Tatran Kláštor pod Znievom
ŠK Agro Baník Dúbrava 0 : 1 FK Nižná
Oravan Oravská Jasenica 1 : 1 ŠK Olympia Bobrov
ŠK Turčianská Štiavnička 2 : 0 TJ Pribylina
FK Slovan Žabokreky 3 : 0 ŠK Demänová
MŠK Fomat Martin B 1 : 3 TJ Tatran Chlebnice
OŠK Švošov 1 : 5 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
Góly Palúdzky: 56´66´ Trnovský, 46´ Kokavec (pen.), 65´ Kefilwe, 87´ Bella
8.kolo 20.09.2015 15:00
OŠK Bešeňová 5 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
FK Nižná 5 : 2 Oravan Oravská Jasenica
ŠK Olympia Bobrov 4 : 1 MŠK Fomat Martin B
TJ Pribylina 2 : 4 FK Slovan Žabokreky
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 0 ŠK Demänová
TJ Tatran Chlebnice 1 : 1 OŠK Švošov
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 1 : 2 ŠK Turčianská Štiavnička
Gól Palúdzky: 54´ R.Bella
9.kolo 27.09.2015 15:00
ŠK Demänová 1 : 1 TJ Pribylina
ŠK Agro Baník Dúbrava 0 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FK Slovan Žabokreky 1 : 0 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
MŠK Fomat Martin B 0 : 4 FK Nižná
Oravan Oravská Jasenica 2 : 2 OŠK Bešeňová
ŠK Turčianská Štiavnička 0 : 0 TJ Tatran Chlebnice
OŠK Švošov 1 : 1 ŠK Olympia Bobrov
10.kolo 04.10.2015 14:30
OŠK Bešeňová 1 : 0 MŠK Fomat Martin B
ŠK Agro Baník Dúbrava 1 : 1 Oravan Oravská Jasenica
TJ Tatran Chlebnice 3 : 1 FK Slovan Žabokreky
ŠK Olympia Bobrov 3 : 1 ŠK Turčianská Štiavnička
FK Nižná 5 : 0 OŠK Švošov
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 1 : 2 ŠK Demänová
FC Tatran Kláštor pod Znievom 2 : 0 TJ Pribylina
Gól Palúdzky: 20´ Kefilwe
11.kolo 11.10.2015 14:30
ŠK Demänová 3 : 0 TJ Tatran Chlebnice
Oravan Oravská Jasenica 2 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
MŠK Fomat Martin B 3 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
OŠK Švošov 3 : 3 OŠK Bešeňová
ŠK Turčianská Štiavnička 4 : 1 FK Nižná
FK Slovan Žabokreky 3 : 1 ŠK Olympia Bobrov
TJ Pribylina 0 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
Góly Palúdzky: 42´ Žilka, 45´ Kuna
12.kolo 18.10.2015 14:00
OŠK Bešeňová 1 : 1 ŠK Turčianská Štiavnička
Oravan Oravská Jasenica 2 : 2 MŠK Fomat Martin B
ŠK Agro Baník Dúbrava 3 : 1 OŠK Švošov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 1 : 0 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
TJ Tatran Chlebnice 6 : 1 TJ Pribylina
ŠK Olympia Bobrov 4 : 1 ŠK Demänová
FK Nižná 1 : 2 FK Slovan Žabokreky
13.kolo 25.10.2015 14:00
ŠK Demänová 2 : 2 FK Nižná
FK Slovan Žabokreky 1 : 0 OŠK Bešeňová
ŠK Turčianská Štiavnička 2 : 3 ŠK Agro Baník Dúbrava
OŠK Švošov 5 : 2 Oravan Oravská Jasenica
MŠK Fomat Martin B 4 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 2 : 0 TJ Tatran Chlebnice
TJ Pribylina 3 : 1 ŠK Olympia Bobrov
Góly Palúdzky: 16´ Kefilwe, 72´ Pastva
Jarná časť
14.kolo 27.03.2016 15:00
ŠK Demänová 1 : 3 OŠK Bešeňová
OŠK Švošov 4 : 5 MŠK Fomat Martin B
ŠK Turčianská Štiavnička 5 : 2 Oravan Oravská Jasenica
FK Slovan Žabokreky 3 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
TJ Pribylina 0 : 3 FK Nižná
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 1 : 2 ŠK Olympia Bobrov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 3 : 1 TJ Tatran Chlebnice
Gól Palúdzky: Kokavec (pen.)
15.kolo 03.04.2016 15:30
OŠK Bešeňová 2 : 1 TJ Pribylina
FK Nižná 0 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
ŠK Olympia Bobrov 1 : 1 TJ Tatran Chlebnice
ŠK Agro Baník Dúbrava 1 : 2 ŠK Demänová
MŠK Fomat Martin B 3 : 2 ŠK Turčianská Štiavnička
Oravan Oravská Jasenica 0 : 1 FK Slovan Žabokreky
OŠK Švošov 0 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
Góly Palúdzky: 77´ Stamenković, 86´ Kokavec
16.kolo 10.04.2016 15:30
ŠK Demänová 0 : 2 Oravan Oravská Jasenica
ŠK Turčianská Štiavnička 6 : 0 OŠK Švošov
FK Slovan Žabokreky 0 : 2 MŠK Fomat Martin B
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 0 : 0 OŠK Bešeňová
TJ Pribylina 2 : 3 ŠK Agro Baník Dúbrava
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 0 ŠK Olympia Bobrov
TJ Tatran Chlebnice 3 : 1 FK Nižná
17.kolo 17.04.2016 16:00
OŠK Bešeňová 1 : 2 TJ Tatran Chlebnice
OŠK Švošov 0 : 0 FK Slovan Žabokreky
MŠK Fomat Martin B 1 : 0 ŠK Demänová
ŠK Turčianská Štiavnička 1 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
Oravan Oravská Jasenica 4 : 0 TJ Pribylina
ŠK Agro Baník Dúbrava 0 : 2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FK Nižná 1 : 0 ŠK Olympia Bobrov
Góly Palúdzky: 38´ Trnovský, 44´ Kokavec
18.kolo 24.04.2016 16:00
ŠK Demänová 2 : 2 OŠK Švošov
TJ Tatran Chlebnice 2 : 1 ŠK Agro Baník Dúbrava
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 1 : 0 Oravan Oravská Jasenica
TJ Pribylina 2 : 2 MŠK Fomat Martin B
FK Slovan Žabokreky 2 : 0 ŠK Turčianská Štiavnička
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 1 FK Nižná
ŠK Olympia Bobrov 1 : 1 OŠK Bešeňová
Gól Palúdzky: 18´ Jankovič
19.kolo 01.05.2016 16:30
OŠK Bešeňová 1 : 2 FK Nižná
FK Slovan Žabokreky 1 : 5 FC Tatran Kláštor pod Znievom
ŠK Turčianská Štiavnička 2 : 0 ŠK Demänová
OŠK Švošov 4 : 2 TJ Pribylina
Oravan Oravská Jasenica 0 : 1 TJ Tatran Chlebnice
MŠK Fomat Martin B 0 : 3 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
ŠK Agro Baník Dúbrava 2 : 1 ŠK Olympia Bobrov
Góly Palúdzky: 10´37´ Stamenkovič, 16´ Jankovič
20.kolo 08.05.2016 16:30
ŠK Demänová 1 : 2 FK Slovan Žabokreky
TJ Pribylina 1 : 2 ŠK Turčianská Štiavnička
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 4 : 1 OŠK Švošov
FK Nižná 2 : 0 ŠK Agro Baník Dúbrava
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 2 OŠK Bešeňová
TJ Tatran Chlebnice 1 : 2 MŠK Fomat Martin B
ŠK Olympia Bobrov 1 : 2 Oravan Oravská Jasenica
Góly Palúdzky: 38´66´82´ Trnovský, 15´ Stamenkovič
21.kolo 15.05.2016 16:30
ŠK Demänová 0 : 2 FC Tatran Kláštor pod Znievom
ŠK Turčianská Štiavnička 2 : 1 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FK Slovan Žabokreky 4 : 1 TJ Pribylina
MŠK Fomat Martin B 5 : 1 ŠK Olympia Bobrov
OŠK Švošov 2 : 1 TJ Tatran Chlebnice
Oravan Oravská Jasenica 0 : 0 FK Nižná
ŠK Agro Baník Dúbrava 2 : 4 OŠK Bešeňová
Gól Palúdzky: 35´ Kokavec
22.kolo 22.05.2016 17:00
OŠK Bešeňová 1 : 1 Oravan Oravská Jasenica
TJ Pribylina 0 : 0 ŠK Demänová
FC Tatran Kláštor pod Znievom 3 : 2 ŠK Agro Baník Dúbrava
TJ Tatran Chlebnice 0 : 2 ŠK Turčianská Štiavnička
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 2 : 1 FK Slovan Žabokreky
FK Nižná 1 : 2 MŠK Fomat Martin B
ŠK Olympia Bobrov 6 : 2 OŠK Švošov
Góly Palúdzky: 16´ Trnovský, 77´ Jankovič
23.kolo 29.05.2016 17:00
ŠK Demänová 1 : 5 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FK Slovan Žabokreky 1 : 0 TJ Tatran Chlebnice
TJ Pribylina 0 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
MŠK Fomat Martin B 1 : 0 OŠK Bešeňová
Oravan Oravská Jasenica 5 : 3 ŠK Agro Baník Dúbrava
ŠK Turčianská Štiavnička 5 : 0 ŠK Olympia Bobrov
OŠK Švošov 2 : 3 FK Nižná
Góly Palúdzky: 35´63´ Stamenkovič, 24´ Žilka, 54´ R.Bella, 82´ Jankovič
24.kolo 05.06.2016 17:00
OŠK Bešeňová 1 : 1 OŠK Švošov
FK Nižná 1 : 0 ŠK Turčianská Štiavnička
ŠK Agro Baník Dúbrava 1 : 6 MŠK Fomat Martin B
FC Tatran Kláštor pod Znievom 0 : 1 Oravan Oravská Jasenica
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 2 : 1 TJ Pribylina
TJ Tatran Chlebnice 3 : 0k ŠK Demänová
ŠK Olympia Bobrov 0 : 0 FK Slovan Žabokreky
Góly Palúdzky: 41´ R.Bella, 44´ Trnovský
25.kolo 12.06.2016 17:00
ŠK Turčianská Štiavnička 7 : 2 OŠK Bešeňová
FK Slovan Žabokreky 1 : 1 FK Nižná
ŠK Demänová 1 : 0 ŠK Olympia Bobrov
TJ Pribylina 1 : 2 TJ Tatran Chlebnice
MŠK Fomat Martin B 4 : 0 Oravan Oravská Jasenica
OŠK Švošov 3 : 1 ŠK Agro Baník Dúbrava
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 2 : 1 FC Tatran Kláštor pod Znievom
Góly Palúdzky: 33´51´(druhý z 11m) Kokavec
26.kolo 19.06.2016 17:00
Oravan Oravská Jasenica 9 : 0 OŠK Švošov
FC Tatran Kláštor pod Znievom 1 : 3 MŠK Fomat Martin B
TJ Tatran Chlebnice 5 : 0 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
ŠK Agro Baník Dúbrava 3 : 5 ŠK Turčianská Štiavnička
OŠK Bešeňová 1 : 2 FK Slovan Žabokreky
FK Nižná 3 : 0 ŠK Demänová
ŠK Olympia Bobrov 2 : 0 TJ Pribylina



Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.