Počet prístupov - 822204
Meniny má Vendelín zajtra Uršuľa
Top novinky

Palúdzka - Smrečany -Žiar 2:1 (1:0)
V nezvyklom hracom čase, v dopoludňajších hodinách sa odohral zápas v Palúdzke v ktorom domáci futbalisti privítali súpera z TJ Družba Smrečany -Žiar. Od úvodu sa hráči dostávali do tempa len veľmi pomaly a tak nezaujímavejším momentom do 38. minúty stretnutia bol kop asistentky rozhodcu Niny Lackovej od postrannej čiary ktorým vrátila loptu do hry. Keďže išlo o dovtedy najlepšiu strelu na ihrisku, mladá rozhodkyňa si zaslúžila od prítomných divákov potlesk. Tento pekný moment bol impulzom aj pre obidve mužstvá na ihrisku. Hostia sa dostali po chybe domácej obrany do veľkej príležitostí ktorú ale v poslednej chvíli obetavo zmaril Psotný. Hosťujúci hráči si následne nepostrážili protiútok domáceho mužstva ktorý ukážkovo zakončil Ťapaják -1:0. V nasledujúcich minútach sa hra zlepšila pričom hosťujúci celok mohol vyrovnať po šanci Berníka, ktorý ale neuspel. V 76. minúte nachytal hosťujúceho brankára na hruškách Korček a zvýšil na 2:0. Po zlom odkope domáceho brankára Benča sa dostal do šance Klonga ale hlavičkoval len do náručia gólmana. V 90. minúte sa presadil hosťujúci Chlistek a znížil na rozdiel jediného gólu. Na druhej strane zahodil obrovskú šancu domáci Kokavec. Stretnutie tak skončilo tesným víťazstvom domáceho mužstva.