Počet prístupov - 720129
Meniny má Oldrich zajtra Barbora
Top novinky

Palúdzka - Liptovský Ján 1:2 (1:0)
Derby zápas sa hral v komornej atmosfére, bez diváckej kulisy. Hostia sa od začiatku snažili o kombinačný futbal, kým domáci len nakopávali všetky lopty dopredu na hrotového útočníka Juraja Dunčka, ktorý sa vrátil do zostavy po dlhotrvajúcom zranení. Domácim vyšla v 37. minúte pekná kombinačná akcia, pri ktorej Juraj Dunčko s rozumom vysunul nabiehajúceho Nishiho Yuta, ktorý nezaváhal a po kľučke brankárovi Špankovi bezproblémovo zakončil do prázdnej bránky – 1:0. V druhom polčase vyzvŕtal hosťujúcu obranu opäť Dunčko ale jeho strela tesne minula bránku hostí. V 62. minúte vyrovnali hostia na 1:1 po góle Kumančíka, ktorý ukážkovo využil chybu domácej defenzívy. O pár minút neskôr hosťujúci brankár Španko fauloval mimo šestnástky Nishiho Yuta ale píšťalka rozhodcu ostala nemá. V 73. minúte hostia strhli vedenie na svoju stranu po úniku skúseného útočníka Praštiaka 1:2. Domáci už nedokázali vyrovnať, pričom hostia v závere umne prestriedali početnú lavičku v snahe postrážiť si výsledok. Pikoškou stretnutia bola situácia v ktorej hlavný arbiter Wosiňski rezolútne udelil žltú kartu hosťujúcemu Praštiakovi no vzápätí si to z nejakého dôvodu rozmyslel. Domácim v tomto stretnutí chýbala väčšia snaha získať v stretnutí 3 body. Hostia ktorí sú najväčším favoritom na celkové prvenstvo si z Palúdzky odnášajú cenné víťazstvo.