Počet prístupov - 632921
Meniny má Bartolomej zajtra Ľudovít
Top novinky

A – mužstvo : Palúdzka - Pribylina 4:2 (2:0)
Po dlhých rokoch účinkovania v 5.lige sa hráči Palúdzky predstavili v 6.lige riadenej LFZ. Na úvod sa im do cesty postavilo mužstvo TJ Pribylina. Mužstvo domácich prešlo cez letnú prestávku veľkou obmenou a káder sa musel skladať nanovo. Do stretnutia vstúpili aktívnejšie domáci a častejšie ohrozovali gólmana hostí Kuvika. V 13. min sa dorážkou presadil Šavel -1:0. Už o štyri minúty neskôr skóroval aj nový hráč v drese domácich Živković -2:0. V ďalšom útoku spálil výbornú šancu ďalší novic Miloš Strcuľa. Do konca prvého polčasu zaujala najmä situácia keď prenikajúceho hráča domácich fauloval v jasnej príležitosti brankár Kuvik no hlavný rozhodca Nemec nepochopiteľne nariadil len rohový kop. V druhom polčase mali domáci prevahu a v rozmedzí 58. a 63. minúty skórovali dvakrát. Presadili sa Glemba a Živković. Za stavu 4:0 sa už domáci videli v šatni čo hostia využili a najlepší hráč hostí Račko znížil na 4:1. Domáci pokračovali v letargickom výkone až do konca stretnutia čo sa im mohlo vypomstiť. Hostia však už dokázali korigovať len z pokutového kopu, ktorý bezpečne premenil Jurík po ruke domáceho kapitána Kokavca. Domáci futbalisti, ktorí nastúpili s úzkym kádrom si za svoj výkon zaslúžia pochvalu hoci záver stretnutia sa im vôbec nevydaril.

FC34 Palúdzka: Doderović- Grieš, P.Kokavec-ml., Tkáč, Bobula, Glemba, Šavel, E.Kuna, Antoška, Strcuľa, Živković

Tréner: P.Kokavec-st.