Počet prístupov - 629134
Meniny má Kamila zajtra Dušana
Top novinky

A – mužstvo : Or.Jasenica - Palúdzka 1:4 (0:3)
V poslednom stretnutí ročníka hostia potvrdili, že sa im v posledných stretnutiach na ihrisku Oravskej Jasenice darí.

Už z prvého útoku sa dostal do príležitosti U.Filipović no nezakončil. V 3´ Stošić strelou z polovice ihriska zaskočil domáceho brankára - 0:1. V 13´ v závare pre domácou bránkou Stošić ani U.Filipović nedopravili loptu do siete. V 29´ strieľal Stošić a odrazenú loptu od Žofaja poslal do siete Šavel - 0:2. O minútu Stošić vyzvŕtal domácu obranu a U.Filipović zvýšil už na 0:3. V 33´ po kombinačnej akcii prihrávku Grieša zakončoval Stošić no lopta skončila na tyči Žofajovej bránky. V 41´ nepremenil svoj samostatný nájazd Stošić.

V 49´ domáci útočník z malého vápna hlavičkoval vedľa Sabakovej bránky. V 50´ v brejku našiel U.Filipović nabiehajúceho Hlušáka ktorému v tutovke lopta odskočila. V 53´ zvýšil na 0:4 Stošić. V 58´ obstrel Stošića skončil na Ľavej tyči Žofajovej bránky. V 61´ išiel sám na domácu bránku U.Filipović no jeho lob išiel nad. Z protiútoku domácich skóroval Ratičák - 1:4. V 80´ v tutovke mieril Stošić len do brankára. V 86´ mali príležitosť domáci no lopta opečiatkovala ľavú tyč Sabakovej bránky.

Hoci domáci, nie v rukavičkách hranom zápase prehrali, pohostili hostí kvalitným gulášom, za čo im patrí vďaka. Poďakovanie tiež patrí všetkým hráčom ktorí odohrali tento súťažný ročník.
Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.