Počet prístupov - 623116
Meniny má Zina zajtra Júlia, Juliana
Top novinky

A – mužstvo : Palúdzka - Vavrečka 2:3 (1:0)
Domáci futbalisti mali od úvodných minút miernu prevahu čo sebavedomých hostí zaskočilo. V 13. minúte ušiel Stošić, jeho strelu vyrazil hosťujúci gólman Holub pred U.Filipovića ktorý ale loptu nedokázal pretlačiť do hosťujúcej bránky. V 17. minúte opäť U.Filipovič spálil dobrú príležitosť. Hostia vyprodukovali v prvom polčase len nebezpečnú strelu Pikoša s ktorou si Doderović poradil. V 42´ po faule na Stošića premenil štandardnú situáciu Kokavec a domáci sa konečne ujali vedenia. Do druhého polčasu vstúpili domáci dobre a v 49. minúte U.Filipović dokázal zvýšiť na 2:0. V 61´ pohotovo zakončil kombinačnú akciu hosťujúci Branický - 2 :1. Od tohto momentu mohli domáci rozhodnúť zápas v priebehu niekoľkých minút no domáci útočník U.Filipović nedokázal premeniť obrovské množstvo po sebe nasledujúcich vyložených príležitostí. Zahodil aj nemožné čo sa domácim už tradične vypomstilo. V 80. minúte hosťujúci kanonier Kurtulík vyrovnal na 2:2. Aby toho nebolo málo v 88. minúte tečoval loptu do domácej bránky Branický - 2:3. Je už priam neuveriteľné čo dokážu domáci futbalisti pokaziť. Zo zápasu ktorý mali vyhrať o niekoľko gólov je len ďalšia potupná prehra.

FC34 Palúdzka: Doderović - Hlušák, P.Kokavec- ml., Bella, M.Filipović, Čupka (56´Bačkor), Grieš, Šavel, Tkáč, Stošić, U.Filipović (86´Sabaka)

Tréner: P.Kokavec -st.