Počet prístupov - 620167
Meniny má Ervín zajtra Slavomír
Top novinky

A – mužstvo : Sučany - Palúdzka 1:0 (0:0)
Hostia pre chorobu a zranenia mali problém postaviť jedenásť zdravých hráčov. Do súboja prvého s posledným išli hráči Palúdzky s defenzívnou taktikou, ktorá robila domácemu favoritovi obrovské problémy a keď v 30´ musel odstúpiť z hry agilný Le Giang, pôsobili domáci v útoku bezradne.

Domáci mali v úvode niekoľko príležitostí - v 8´mieril Le Giang v dobrej pozícii vedľa, v 10´ Badáňova strela skončila na pravej tyči Doderovičovej bránky. Viac domácim dobre fungujúca obrana Palúdzky na čele so stopérmi Kokavcom a Bellom nedovolila. V 45´ sa popri bránkovej čiare preklučkoval Stošić, no ani na dvakrát neprekonal domáceho brankára Vidláka.

V 54´bol na hranici pokutového územia faulovaný Stošić no píšťalka hlavného rozhodcu ostala nemá. V 64´ Stošič ukážkovo uvoľnil Uroša Filipovića, ktorý išiel sám na bránku- no na prekvapenie všetkých ho zastavila zástavka postranného rozhodcu. V 75´ Filipović v pokutovom území zblokoval výkop domáceho gólmana Vidláka no lopta skončila nad jeho bránkou. V 90´ rozhodcovia po dlhšom váhaní odpískali na hranici pokutového územia údajný Kokavcov faul a na nariadený priamy kop si perfektne nabehol Siva a z hranice malého vápna hlavou skóroval - 1:0.

Hostia si za predvedený výkon bod určite zaslúžili, no majú veľmi ťažké srdce na niektoré verdikty rozhodcovskej trojice, hlavne v druhom polčase.

Palúdzka: Doderović - Bačkor, P.Kokavec-ml.,Bella, M.Filipović, Šavel, Čupka, Stošić, Haluška, Sabaka, U.Filipović

Tréner: P.Kokavec
Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.