Počet prístupov - 620164
Meniny má Ervín zajtra Slavomír
Top novinky

Štartuje jarná časť sezóny 2018/2019 - aktualizované
Po dlhej zimnej prestávke sa opäť rozbieha svojou odvetnou časťou 5.liga sk"B", ktorá nepochybne prinesie mnoho zaujímavých súbojov v boji o postup či udržanie sa v súťaži. Futbalisti FC34 Palúdzka po extrémne nevydarenej jesennej časti sezóny zimovali na poslednom mieste so ziskom 6 bodov. Do jarnej časti sezóny musia futbalisti Palúdzky tvrdo zabojovať o zachovanie krajskej súťaže.

Hráči FC34 Palúdzka mali v prvých 13 zápasoch problémy s koncovkou a z tohto dôvodu sa do mužstva vracajú dvaja ofenzívne ladení hráči - Uroš Filipović a Alexandar Stošić, ktorí naposledy hosťovali v klube ŠK Záhradné. Na prestup do mužstva prichádza bývalý kapitán TJ Máj Ružomberok Černová - Pavol Bačkor. Najnovšou posilou klubu je Miloš Filipović, Urošov brat, ktorý prichádza z klubu FK Jablanica Medvedja.

Naopak mužstvo opustili viacerí hráči, ktorí sa v mužstve nedokázali etablovať na požadovanej úrovni - Lazar Kostić zamieril do klubu AFK Tuchlovice, Lukášovi Kubekovi bolo ukončené hosťovanie zo Závažnej Poruby, Pavlovi Mäsiarovi bolo ukončené hosťovanie z Gôtovian a následne zamieril na prestup do Svätého Kríža. V kádri už nebude figurovať ani Daniel Dordević ktorý prestúpil do klubu FK Jedinstvo Paraćin. V aktuálnej sezóne už v klube nebudú figurovať ani Vladimir Dojčinović a Marko Djordjević.

Ďalšie zmeny v kádri sú v štádiu riešenia.
Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.