Počet prístupov - 627217
Meniny má Adriána zajtra Ladislav(a)
Top novinky

A - mužstvo: Palúdzka - Bešeňová 1:2 (0:1)
V tomto liptovskom derby mali futbalisti Palúdzky vyhrať rozdielom triedy. V stretnutí zahodili neuveriteľné množstvo tutových gólových príležitostí a efektívnejší hostia si nakoniec odviezli všetky body.

Už v 6´ svoj samostatný nájazd na brankára hostí Kokoruďu nepremenil Djordjević. V 14´ uvoľnil Kokavec útočníka Djordjevića no ten opäť v sóle skoro od polovice ihriska nedal. V 26´ prišiel trest, keď ideálne trafil Budiak - 0:1. V 35´ center Glembu v dobrej pozícii minul Kokavec. V 41´ po kombinačnej akcii skončila Uhelova strela na ľavej tyči Kokoruďovej bránky.

V 51´ Kokavec vysunul Glembu, ktorý ideálne prihral Djordjevićovi a domáci sa konečne radovali z vyrovnania. V 59´ sa rútili od polovice ihriska na Kokoruďu domáci Djordjević s Glembom, Djordjević zbytočne prihrával Glembovi do postavenia mimo hry a vedúci gól domácich nebol uznaný. O minútu neskôr z dobrej pozície trafil z dobrej pozície bočnú sieť Sabakovej bránky Budiak. V 64´ išiel opäť sám na hosťujúcu bránku Djordjević no opäť nedal. V 67´ Kokavcov priamy kop z 20 metrov lízol brvno Kokoruďovej bránky. V 69´ Kokavec uvoľnil Glembu no jeho strelu z 12 metrov chytil hosťujúci gólman. V najväčšom tlaku domácich zaváhal s odkopom Grieš a hostia z rýchleho brejku išli do vedenia Šmigurom - 1:2. V 77´ mal na kopačke vyrovnanie Glemba no trafil len do brankára Kokoruďu.

Domáci futbalisti aj proti doteraz najslabšiemu súperovi, po množstve zahodených šanci, opäť prehrali a ostávajú na poslednom mieste tabuľky.

FC34 Palúdzka: Sabaka- Dojčinović, Bella, Tkáč, Grieš, Dordević, Glemba (90´Berník), Šavel, P.Kokavec-ml., Uhel, Djordjević

Tréner: P.Kokavec-ml.
Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.