Počet prístupov - 600145
Meniny má Zdenka zajtra Ľuboš, Ľubor
Top novinky

A - mužstvo : Blatnica - Palúdzka 2:1 (1:1)
Hostia v tomto stretnutí "prehajdákali" potrebné body. Počas celého stretnutia diktovali tempo hry, mali častejšie loptu pod kontrolou a vypracovali si množstvo streleckých príležitostí, no ich zakončenie bolo zúfalé.

Už v 5´ ušiel Kostić no jeho strelu z pokutového územia obranca domácich zblokoval. V 12´ Kokavec sám z uhla pred malým vápnom, zbytočne hľadal lepšie postaveného Pastvu a jeho prihrávku zachytila domáca obrana. V 31´ slabý Stošićov lob dobehol pred bránkovou čiarou domáci gólman Kosák. V 33´ uvoľnil Kostić do dobrej pozície Stošića, no jeho zakončenie bolo nedôrazné. V 39´ otvoril skóre stretnutia domáci Letrik keď odrazenú loptu z pokutového územia nekompromisne poslal do šibenice Sabakovej bránky - 1:0. V 41´ Stošić v dobrej pozícii mieril vedľa. V 44´ po kombinačnej akcii našiel Uličný tesne pre bránkou nabiehajúceho Pastvu ktorý vyrovnal na 1:1.

V 54´ Kokavec ideálne uvoľnil Stošića no ten mieril len do brankára. V 65´ Milenkovićovu strelu domáci gólman chytil. V 78´ v rohu ihriska Knapčík zbytočne váhal s odkopom, prehral osobný súboj a spätnú prihrávku od bránkovej čiary poslal Kempný do siete- 2:1. Zúfalý nápor hostí v úplnom závere stretnutia už vyrovnávajúci gól nepriniesol.

FC34 Palúdzka: Sabaka- Bella, Dordević, Psotný, Knapčík, Uličný, Milenković, P.Kokavec-ml., Pastva, Kostić, Stošić

Tréner: P.Kokavec-st.
Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.