Počet prístupov - 591395
Meniny má Lýdia zajtra Anabela
Top novinky

Oravská Jasenica - Palúdzka 2:3 (1:1)
Hosťom sa v posledných rokoch na "horúcej" pôde Oravskej Jasenice darí, čo sa potvrdilo aj v tomto zápase.

Domáci začali náporom, no hostia v 8´ mohli otvoriť skóre, keď po rýchlom útoku vnikol do pokutového územia Stošić, no sám pred brankárom Poništiakom prestrelil. V 13´ príležitosť domácich zlikvidoval pozorný Sabaka. V 27´ domáci otvorili skóre, keď odrazenú strelu od pravej Sabakovej tyče dorazil do siete Mário Madleňák-1:0. V 33´ ukážkovým gólom z priameho kopu Pastva vyrovnal na 1:1.

Druhý polčas opäť domáci pritlačili no v 52´ Kostić našiel Pastvu, ktorý sa uvoľnil na hranici pokutového územia a technickou a umiestnenou strelou po zemi, k ľavej tyči Poništiakovej bránky upravil na 1:2. O tri minúty neskôr Kostić tesne minul domácu bránku. V 65´ dokonale využil Poništiakov kiks mimo pokutového územia Kostić a pohodlne zvýšil na 1:3. V 69´ domáci znížili, keď prízemný center do malého vápna hostí dorazil do siete Laštík - 2:3. V závere sa domáci snažili o vyrovnanie, no obrana hostí v ktorej vynikali Sabaka, Dordević, Psotný a Kokavec odvrátila všetky nakopávané lopty do pokutového územia. Hostia mali v závere niekoľko brejkových situácií, no skórovať sa im už nepodarilo.

Celé mužstvo hostí, za bojovný výkon zaslúži pochvalu. Svojím výkonom si priklonili na svoju stranu aj potrebné športové šťastie.

FC34 Palúdzka: Sabaka- Bella, Dordević, Psotný, Knapčík, Azari (76´Haluška), Milenković, P.Kokavec-ml., Pastva, Kostić, Stošić.

Tréner: P.Kokavec-st.