Počet prístupov - 573357
Meniny má Jaroslava zajtra Jaroslav
Top novinky

A - mužstvo : Chlebnice - Palúdzka 3:2 (2:0)
O prvom tohtoročnom súťažnom stretnutí sa dlho rozhodovalo, či sa má hrať, alebo nie. Po celodennom daždi a snežení bol trávnik v Chlebniciach veľmi rozmočený a stála na ňom voda. Rozhodcovia po vyhodnotení situácie poslali obe mužstvá na rozcvičku a zápas sa odohral.

Na mokrom a hlbokom teréne sa nedal hrať kombinačný futbal, preto obidve mužstvá volili nakopávané lopty a snažili sa prekvapiť súperovu obranu. Hostia inkasovali už v 2´ keď tradične z rohového kopu otvoril skóre Patričák - 1:0. Hostia sa osmelili a začali byť nebezpeční. V 18´ po dvoch rohových kopoch, dokázali domáci zažehnať nebezpečné situácie v malom vápne. V 40´ minúte opäť udreli domáci z rohového kopu, keď po zrážke brankára Sabaku s dvomi spoluhráčmi, hosťujúcemu brankárovi vypadla lopta z rúk rovno sa hlavu domáceho Hajdúcha- 2:0.

V druhom polčase, v 54´ hostia zahrávali rohový kop, na loptu si výborne nabehol hosťujúci Dordević a ukážkovou hlavičkou nekompromisne skóroval- 2:1. Hostia sa snažili vyrovnať, no paradoxne vo svojom najväčšom tlaku inkasovali, keď domáci Zrnčík z vydareného protiútoku zvýšil na 3:1. Hostia sa nevzdávali a už o dve minúty strelili kontaktný gól. Po priamom kope Kokavca usmernil loptu do domácej siete Stošić -3:2.

Záverečný nápor hostí gól nepriniesol pričom domáci aj so šťastím odvrátili niekoľko sľubných štandardných akcií hosťujúceho celku. Celkovo možno povedať, že remíza by bola spravodlivejším rezultátom vzhľadom na výkon obidvoch celkov.

FC34 Palúdzka: Sabaka- Bella, Dordević, Psotný, Knapčík, Glemba (71´Uhel), Milenković, P.Kokavec-ml., Pastva, Stošić, Kostić.

Tréner: P.Kokavec-st.