Počet prístupov - 550612
Meniny má Kvetoslava zajtra Aurel
Top novinky

A - Mužstvo : Palúdzka - Sučany 7:2 (3:1)
V chladnom počasí videla hŕstka divákov útočný futbal. U obidvoch mužstiev bola lepšia ofenzíva ako defenzíva a obidvaja gólmani, hosťujúci Vidlák a domáci Sabaka, predviedli niekoľko ukážkových zákrokov.

Domáci otvorili skóre v 3´ keď po kombinačnej akcii zakončoval Uhel na 1:0. O minútu Trnovského príležitosť zlikvidoval Vidlák. V 20´ vyšiel hosťom rýchly brejk no Lacka vychytal Sabaka. V 22´ Stošić uvolnil Trnovského a bolo 2:0. V 26´ v tutovke mieril vedľa Pastva. V 29´ Trnovského krížnu strelu Vidlák vyrazil. V 33´ hostia Staňom znížili na 2:1. V 34´ Pastva znovu spálil tutovku, vynahradil si to ale o dve minúty keď po spolupráci s Trnovským zvýšil na 3:1. V 38´v čistej šanci znovu neuspel Pastva. V 44´ strelu Trnovského vyrazil Vidlák.

V druhom polčase v 54´ po Glembovom centri zvýšil Kokavec na 4:1. V 61´Kokavcov priamy kop tesne minul bránku hostí.V 62´ rýchly brejk hostí zlikvidoval dobrým zákrokom Sabaka. V 64´ Pastva zblízka mieril len do brankára hostí. V 65´ hosťujúci Zelienka znížil na 4:2, Kokavec ale z protiútoku domácim vrátil vedenie o tri góly. V 75´ tutovku Lacka zlikvidoval Sabaka. V tej istej minúte po rýchlej kombinačnej akcii po osi Trnovský, Stošić, zvýšil Uhel na 6:2. V 80´ po akcii Kokavca s Trnovským upravil Uhel na 7:2. V 85´ krížnu strelu Zelienku Sabaka chytil. V 87´ prečíslenie domácich Pastva zakončil strelou do brankára Vidláka.

Hostia, v požičaných dresoch od domácich, sa znažili hrať útočne, čo bola "voda na mlyn" domácich a tak videli diváci množstvo gólových príležitostí.

FC34 Palúdzka: Sabaka - Azari, Psotný, Midić, Knapčík, Glemba, Stošić, P.Kokavec-ml, Pastva, Uhel(80´H.Uličný), Trnovský.

Tréner: P.Kokavec-st.