Počet prístupov - 550615
Meniny má Kvetoslava zajtra Aurel
Top novinky

A - mužstvo : Palúdzka - Blatnica 3:2 (2:1)
Aj v ďalšom domácom stretnutí sa hral kvalitný futbal. Proti dobrému a skúsenému súperovi sa domáci vypli k kvalitnému výkonu.

Za 35 minút prvého polčasu mali jasne hru v rukách domáci a mohli rozhodnúť o výsledku stretnutia, no viaceré svoje šance nedokázali využiť. Už v 5´ po Trnovského centri do malého vápna traja domáci hráči loptu nezasiahli, a odrazenú loptu poslal Kokavec vedľa Ďanovského bránky. V 9´ ušiel Trnovský jeho pokus Ďanovský vyrazil pred Filipovića ktorý ale z hranice malého vápna netrafil bránku hostí. V 16´ Kokavec uvoľnil Trnovského ktorého krížna strela tesne minula bránku hostí.V 18´ sa k strele odhodlal Kokavec, Ďanovský jeho strelu vyrazil pred Trnovského ktorý otvoril skóre - 1:0. V 23´ únik Filipovića bol zastavený faulom v pokutovom území a nariadený pokutový kop Kokavec bezpečne premenil- 2:0. V 27´ po kombinačnej akcii zakončoval Pastva ale jeho strela opečiatkovala ľavú tyč Ďanovského bránky. V 30´ vyšiel hosťom brejk z ktorého Gorgosz sám pred prázdnou domácou bránkou z malého vápna mieril vedľa. V 35´ z priameho kopu z 20 metrov znížil Letrik na 2:1.

V druhom polčase v 50´ nechali domáci v malom vápne, trestuhodne hlavičkovať Gorgosza a bolo vyrovnané 2:2. V 56´ Kokavec ideálne uvoľnil Trnovského ktorý svoj únik zakončil gólom 3:2. V 66´ Trnovského strela išla tesne vedľa. V 72´ priamy kop Kokavca skončil na brvne bránky hostí. Hostia sa v závere snažili vyrovnať, no domáci ich už do gólovej šance nepustili. V 88´ mohol poistiť zaslúžené víťazstvo Stošić ktorý išiel od polovice ihriska sám na bránku súpera, no Ďanovský jeho únik zlikvidoval.

Vo štvrtok 28.9.2017 o 15.30 hod. čaká domácich dohrávka, v liptovskom derby zápase sa predstavia v Bešeňovej.

FC34 Palúdzka: Sabaka- Bella, Psotný, Midić, Knapčík, Glemba, Stošić, P.Kokavec-ml., Pastva (90´Uhel), Filipović (90´Lisý), Trnovský.

Tréner: P.Kokavec-st.