Počet prístupov - 627217
Meniny má Adriána zajtra Ladislav(a)
Top novinky

A - mužstvo : Černová - Palúdzka 2:2 (2:2)
V liptovskom derby mali hostia počas celého stretnutia hru pod kontrolou. O lepší výsledok sa hostia pripravili nevyužívaním gólových príležitostí.

Už v 4´ zahrávali domáci priamy kop, na center do pokutového územia nezareagoval nikto z obrany hostí a Pindura hlavou otvoril skóre- 1:0. V 10´ zahrával z 25 metrov priamy kop Kokavec a vyrovnal na 1:1. V 15´ Kokavec ideálne uvoľnil Filipovića, no ten sám pred brankárom zaváhal a prišiel o loptu. V 25´ po priamom kope Kokavca hlavičkoval Macík len nad Gužiakovu bránku. V 27´ Tošić sám v pokutovom území domácich namiesto strely volil prihrávku, ktorá nenašla adresáta. V 27´ domáci opäť zahrávali priamy kop, na centrovanú loptu do pokutového územia Sabaka neodtiahol a domáci Jánoš poslal domácich presnou hlavičkou do vedenia - 2:1. V 30´ Štefka uvoľnil Kokavca no jeho strela išla nad Gužiakovu bránku. V 34´ si na prihrávku Nenada Pavlovića nabehol Filipović a vyrovnal na 2:2.

V druhom polčase v 56´ zahral rohový kop Kokavec a jeho center Macík v dobrej pozícii poslal hlavou nad domácu bránku. V 65´ Filipović v tutovke mieril vedľa. V 74´ poslal Macík hlavou loptu opäť iba vedľa bránky domácich. V 79´ Nenad Pavlović v prečíslení zbrklo zakončil, hoci mal dvoch voľných spoluhráčov v pokutovom území. V 83´ po rohu Kokavca trafil Psotný tyč Gužiakovej bránky. V 90´zahrávali domáci dva rohové kopy, no nič z nich nevyťažili.

Domáci si počas celého stretnutia nevypracovali žiadnu gólovú príležitosť, no nedôslednosť obrany hostí im po dvoch centroch do pokutového územia umožnila uhrať prijateľný výsledok.

FC34 Palúdzka: Sabaka- Cvetković, Macík, Psotný, Bella, Štefka, Srdan Pavlović, Tošić (88´Glemba), Nenad Pavlović, Filipović, P.Kokavec-ml.


Tréner: P.Kokavec-st.

Góly: 10´Kokavec, 34´ Filipović
Copyright © 2007, FC34 Palúdzka. All rights reserved.